Carrier klimatizácie

Klimatizačné systémy Carrier® sú vyrobené tak, aby priniesli úsporné, tiché a konzistentné pohodlie miliónom ľudí po celom svete.


Život môže byť nepredvídateľný. Takže keď ste doma, váš pocit pohodlia a relaxácie by mal byť taký, ako chcete. Carrier pomáha miliónom ľudí prevziať kontrolu nad domácim komfortom s inovatívnymi riešeniami od

Tichá konzistencia doma

Komfortné riešenia Carrier Home poskytujú konzistentnú teplotu, vlhkosť a kvalitu vzduchu od miestnosti k miestnosti, hodinu po hodine a minútu za minútou. Tiché systémy Carrier nebudú narušovať vašu rutinu. To znamená, že pri prevádzke klimatizácie sa nezaznamenávajú žiadne hlasné zvuky - ideálne pohodlie.


Energeticky efektívne domáce vykurovanie a klimatizácia

Vybavte svoj dom produktami, ktoré sú účinné a spoľahlivé.

Expertná inštalácia

Dokonca aj s produktmi, ktoré sú spoľahlivé a efektívne ako Carrier, je správna inštalácia rozhodujúca pre udržanie pohodlia. Naši dodávatelia s vami spolupracujú pred inštaláciou, ktoré spĺňa jedinečné potreby vášho domova - bez ohľadu na štýl, rozloženie alebo veľkosť.

Kvalita vnútorného ovzdušia

Čistý vzduch je kľúčovým prvkom zdravého domu. Preto Carrier ponúka širokú škálu riešení kvality. Ako súčasť riešenia pre vykurovanie a chladenie v domácnosti môžete pomôcť znížiť alebo dokonca odstrániť mnoho alergénov a škodlivých látok znečisťujúcich ovzdušie - od prachu až po chemické výpary a plesne.

 
599
600 1599600

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom