Dekorácie do interiéru

Keď som sa presťahoval do nového bytu, nenávidel som nudné biele steny. Chcel som urobiť svoju izbu osobnejšou. Avšak nemal som veľa peňazí, takže som našiel nejaké lacné DIY spôsoby, ako rozjasniť moju izbu.

 

  1. Fotografie - vytlačte svoje obľúbené fotografie svojich priateľov, rodiny a sviatkov. Môžete vytvoriť koláž z vašich fotiek a vytvoriť zábavné tvary na stene. Ďalším skvelým spôsobom, ako zobraziť fotografie, je zavesiť ich na niektorý reťazec s kolíčkami, aby ste mali "linku na umývanie" fotografií.

 

  1. Pohľadnice - požiadajte svojich priateľov, aby vám poslali vtipné alebo pekné pohľadnice. Nielen, že je to zábavný spôsob, ako zostať v kontakte, ale je tiež voľný spôsob, ako prispôsobiť obyčajnú stenu.

 

  1. Kalendáre - Ak máte od minulého roka staré kalendáre, môžete obrázky odstrihnúť a použiť ako plagáty. Môžete dokonca zarámovať obrázky kalendára tak, aby to vyzeralo profesionálne.

 

  1. Origami - To je skvelý spôsob, ako recyklovať staré časopisy alebo farebný papier. Existuje toľko návodov online, aby ste si vyrobili vlastné dekorácie Origami. Urobil som veľa papierových vtákov a zavesil ich zo stropu.

 

  1. Príroda - vonku nájdete veľa úžasných materiálov. Šiel som na pláž a zbieral som škrupiny, aby som vyzdobil okenný parapet. Môžete tiež namaľovať niektoré listy a tlačiť ich na papier, aby sa zaujímavé steny umenia.

 

  1. Charitatívne obchody - v obchodoch s charitatívnymi obchodmi, ako sú vankúše, prikrývky a koberčeky, je tak veľa skvelých obchodov, aby sa vaša izba domáce v žiadnom okamihu.

 

Ako môžete vidieť, prispôsobenie vašej izby nemusí byť drahé a môžete sa baviť navrhovaním vlastnej spálne.