Inštalácia a opravy klimatizácie

Špecializujeme sa na dodávku, inštaláciu, údržbu a opravu vykurovacích a klimatizačných systémov do maloobchodných, obchodných, priemyselných a domácich priestorov v Bratislave, Trnave, Nitre, Galante a okolí. Našim klientom môžeme poskytnúť exkluzívne zmluvy na údržbu a opravy ponúkané všetkým odvetviam od malých kancelárií, domácich a maloobchodných jednotiek až po veľké  spoločnosti a budovy miestnych úradov. Ponúkame tiež kompletné služby pre správu zariadení.

Môžeme poskytovať plánované údržby na základe dvoch, troch alebo štyroch návštev za rok, aby sme vaša klimatizácia fungovalai čo najefektívnejšie a aby sa znížilo riziko závady, najmä v letných mesiacoch, keď je nevyhnutné primerané chladenie.

Inštalačné služby pre komerčné a domáce nehnuteľnosti


V spolupráci s globálnymi výrobcami  klímy spoločnosť lacna-klima.sk pre svojich klientov v priemysle, inštaluje iba najmodernejšiu technológiu klimatizácie a vetrania. Naši partneri, vrátane Mitsubishi a Toshiba, sú všetci výrobcovia svetovej triedy, ale viac ako oni sú priekopníkmi, ktorí intenzívne investujú do výskumu, ktorý neustále zlepšuje dizajn svojich klimatizácii. To zasa zlepšuje výkonnosť energetickej účinnosti a šetrí peniaze a kladne ovplyvňuje spodnú líniu.

Prečo my?

Naša databáza klientov zahŕňa niektoré z najväčších súkromných firiem v Bratislave, Trnave, Nitre, Senci a okolí a maloobchodných predajniach, miestnych úradov a menšie domáce nehnuteľnosti.