Klimatizácia bez vetra Samsung.

Spoločnosť Samsung ponúka rad klimatizácii Wind-free a nového 3-rúrkového Mini VRF.
Klimatizácia bez vetru Samsung.

Technológia bez vetra je jednou z najvýraznejších inovácií spoločnosti Samsung a teraz je uvedená na štvorcestných a jednosmerných kazetách. Po dosiahnutí požadovanej teploty v normálnom režime chladenia udržujú nekonečné kazety ideálnu teplotu bez akéhokoľvek priameho prúdenia vzduchu tým, že jemne rozptýlia chladný a stále vzduch cez mikro vzduchové otvory na prirodzený chladiaci efekt pomocou technológie bez vetra.

Samsung sa pevne umiestňuje ako vedúca spoločnosť v oblasti inovácií v oblasti vykurovania a chladenia. Očakávame, že rok 2018 bude pre spoločnosť zaujímavým rokom a očakáva sa, že našu známku v tomto odvetví prinesie naša uznávaná technológia Wind-free. "

Štvorsmerové kazety bez vetra sú k dispozícii ako rozdelené systémy a vnútorné jednotky VRF, a to v minimálnych (600 mm x 600 mm) a štandardných kazetových štýloch s variabilnými kapacitami.

Spustené je aj nový malý 3-rúrkový Mini VRF. DVM S Eco HR môže súčasne prevádzkovať chladenie a vykurovanie v domácnostiach alebo malých obchodných kanceláriách. Je to tiež o 54 percent menšie ako ekvivalentný model s 8 HP a pri hmotnosti 98 kg váži menej ako polovicu, čím sa stáva pružnejším systémom. Pri uvedení do prevádzky sú systémy dostupné v kapacitách 11,2, 14 a 15,5 kW pre použitie v jednofázových aj trojfázových napájacích zdrojoch.