Ktoré sú najvhodnejšie modely klimatizácie pre firmy?

1. Klimatizácia

Hľadáte vybavenie vhodné pre miesta, kde je veľký obeh ľudí, napríklad komerčné prostredie? Klimatizácia typu kazety môže byť skvelou voľbou pre rovnomerné ovzdušie. Tento model má mnoho výhod: nízku hladinu hluku, jednoduchú inštaláciu a diskrétnosť, pretože môže byť zabudovaný do stropu, čo optimalizuje priestor a klimatizáciu prostredia a vytvára pohodu.
 

2. Klimatizácia Podlahový strop

Firmy, ktoré majú veľmi vysoký strop (podlahy na strop) alebo majú veľký tok ľudí, budú potrebovať výkonnejšie chladiace zariadenia, a preto odporúčame klimatizáciu na streche. Tento klimatizačný systém má mnoho výhod pre tých, ktorí ho kúpia: nízka hladina hluku, ktorá je veľmi dôležitá pre miesta, ktoré vyžadujú veľa koncentrácie, rýchle chladenie a modely, ktoré majú kapacitu na ohrievanie aj chladenie prostredia.

 

3. Split klimatizácia

Zabezpečuje rýchlejšie a dlhodobejšie chladenie. Je oveľa tichší ako ostatné modely klimatizačných zariadení. Je to preto, že jednotka zodpovedná za hluk sa nachádza mimo prostredia. Je vizuálne viac diskrétny a má pokročilejšie funkcie.

Nezabudnite tiež, že veľkosť prostredia má zásadný význam pre výber modelu. Čím väčšie rozmery miestnosti, obchodu alebo kancelárie, tým väčšie množstvo BTU / h, ktoré určuje kapacitu spotrebiča.


Pozrite sa, ako ušetriť elektrinu pri výbere klimatizácie pre podnikanie

Na druhú stranu, v závislosti od typu nehnuteľnosti, aby klimatizované, aby bolo zaujímavé zvoliť multi zlomok, že iba kondenzátor možno pripojiť v niekoľkých výparníky, dosahujúci až osem klimatizačných prostredia. Keďže je iba jeden kompresor, šetrí energiu a stále znižuje hluk.

Okrem toho sa dá nájsť aj s invertorovou technológiou, systémom, ktorý robí klimatizáciu oveľa ekonomickejším. Striedač je úspornejší, pretože funguje tak, že kompresor sa nikdy nesmie vypnúť, aby sa zabránilo tomu, že hroty napätia, ktoré čerpajú toľko energie.

Ako hovorí názov, menič pracuje ako frekvenčný menič, ktorý ovláda rýchlosť kompresie klimatizácie. Ekonomika môže dosiahnuť až 60% v porovnaní s tradičným systémom, pretože menej tepla je potrebné odstrániť z prostredia, čím nižšia je rýchlosť kompresora a naopak. Tepelná pohoda je tiež väčšia, pretože nie je k dispozícii žiadne oscilácie teploty.

Okrem šetrenia ponúka menič niekoľko ďalších výhod. To dosiahne teplotu zvoleného rýchlejší, má najrozšírenejšie prúdu vzduchu, je šetrný k životnému prostrediu, pretože je použitý plyn šetrný k životnému prostrediu a nepoškodzuje ozónovú vrstvu, je tichší a chôdza má dlhšiu životnosť než tradičné pretože kompresora menej opotrebenia.

Ďalším spôsobom, ako ušetriť energiu pri výbere klimatizácie, je prepojenie zvoleného modelu s clonami, vybavenie zvlášť vhodné pre miesta s veľkými pohybmi ľudí alebo že je potrebné nechať dvere otvorené. Nad priechodom je umiestnená mechanická bariéra so silným prúdom vzduchu, ktorý zabraňuje výmene vzduchu zvonku.

Preto, okrem, aby sa nečistoty a malé hmyz kontaminujú vnútorného vzduchu, zariadenie udržuje konštantnú teplotu, bráni výmene tepla, optimalizáciu výkonu klimatizácie a zníženie spotreby energie.Ak je vaša firma v chladnej oblasti krajiny, vyberte model klimatizácie, ktorý má teplé a studené cykly. Takže ponúkate lepšie tepelné pohodlie každému, kto chodí do okolia počas celého roka, bez ohľadu na vonkajšie počasie.

Venujte pozornosť pravidelnému čisteniu filtrov, aby nedošlo k poškodeniu zdravia. Všeobecne platí, že klimatizácia zlepšuje kvalitu ovzdušia - niektoré modely prichádzajú s čistiacimi filtrami, ktoré dokonca eliminujú až 99% častíc a mikroorganizmov z prostredia. Ak je však filter znečistený, funkcia je poškodená.

V miestach s nízkotlakovými filtrami by sa mali umývať raz za mesiac a meniť raz za rok, kedy dôkladné čistenie celého prístroja musí vykonať špecializovaný technik. Táto periodicita by sa mala znížiť v závislosti od množstva osôb a počtu hodín používania klimatizácie v prostredí.