Panasonic Aerowings

Rýchlejšie a pohodlnejšie chladenie s iAuto-X a aerodynamickými zariadeniami

Horúce letá volajú po klimatizačných jednotkách, ktoré dokážu rýchlo ochladiť celú miestnosť a potom udržiavať stabilnú a pohodlnú teplotu.
Nová rada klimatizačných jednotiek Panasonic dokáže dosiahnuť tento cieľ lepšie ako kedykoľvek predtým vďaka technológiám iAUTO-X a lietadlám Aerowings.


Okamžitý úľava od tepla

Keď sa vyžaduje rýchle chladenie, dvojité čepieľky smerujú prúdenie vzduchu smerom nadol a dodávajú koncentrovaný studený vzduch v okamihu, keď je klimatizácia zapnutá, aby sa okamžite uvoľnila od tepla. iAUTO-X automaticky prepne rýchlosť ventilátora z nízkych na veľmi vysokú v závislosti od rozdielu teploty medzi miestnosťou a nastavenou teplotou.


SHOWER CHLADENIE je pocit, že vás jemne premýva ako chladné ráno. Po dosiahnutí nastavenej teploty rotujú lopatky AEROWINGS prietok vzduchu smerom hore, aby rovnomerne roztiahli studený vzduch v miestnosti a prenikali do nekonečného komfortu. Horúci vzduch sa do zariadenia vťahuje z hornej časti, čím sa ochladí chladný vzduch, ktorý sa sprchuje po celej ploche.

Ako fungujú iAuto-X a aerodynamiky pre mimoriadny komfort

Najnovšie modely modelov klimatizácie Panasonic majú širokú mriežku nasávania a vysokú rýchlosť ventilátora; táto kombinácia vytvára väčší objem vzduchu pre rýchle chladenie a rýchly komfort pri štarte. iAUTO-X automaticky prepne rýchlosť ventilátora z nízkych na veľmi vysokú v závislosti od rozdielu teploty medzi miestnosťou a nastavenou teplotou.

Lopatky AEROWINGS na zariadení potom riadia prúdenie vzduchu tak, aby poskytovali "Sprchové chladenie" alebo "Rýchle chladenie".