Servis pre značkové klimatizácie

Pravidelná údržba klimatizácie je rovnako dôležitá ako pravidelná údržba vášho auta. Opomenutie na naplánovanie pravidelnej údržby klimatizácie môže byť nákladná chyba.

Servis pre všetky veľké značky klimatizácie

Naši technici sú školení na diagnostiku a opravu všetkých hlavných značiek klimatizačných jednotiek a tepelných čerpadiel, či už sme ich inštalovali alebo nie. Uchovávame rozsiahlu zásobu  dielov v našom sklade a najbežnejšie potrebné diely sú vždy v našich servisných vozidlách.

Vyškolení profesionálni technici absolvujú nepretržitý tréning, majú najmodernejšie diagnostické zariadenia a správne nástroje a zručnosti potrebné pre všetky opravy klimatizácie v Bratislave, Galante a okolí. Opravy klimatizácie sú vždy rýchle, efektívne a vždy budú mať čas na vysvetlenie toho, čo je potrebné. Všetky naše opravy klimatizácie sú spoľahlivé.


Rýchla výmena chybných systémov

Ak váš klimatizačný systém nemôže byť ekonomicky opravený, máme veľký sklad centrálnych klimatizačných jednotiek a tepelných čerpadiel a môžete nainštalovať akúkoľvek novú jednotku.
 
Ponúkame konkurenčné ceny pre všetky opravy klimatizácie v Bratislave, Galante a okolí.. Po diagnostikovaní problému vám poskytneme prehľad nákladov potrebných na opravu.  Na všetky opravy klimatizácie ponúkame záruku.
 
Spoľahlivé opravy, servis a údržba klimatizácie v Bratislave a Galante

Ponúkame individuálne servisné a opravárenské služby a sme hrdí na našu kvalitu. Naši certifikovaní a skúsení technici v oblasti klimatizácii dokážu zvládnuť všetky potreby v oblasti klimatizácie vrátane servisnej prehliadky, opravy klimatizácie alebo inštalácie nového vysoko účinného systému klimatizácie v Bratislave, Galante a okolí.  Môžeme vám tiež pomôcť udržiavať kvalitnú údržbu klimatizácie.