Štýlové klimatizácie Panasonic

Vychutnajte si najnovší štíhly, štýlový dizajn v domácnosti alebo v dome s novými klimatizačnými jednotkami Panasonic s reverzným cyklom a klimatizáciou "Aero Series" – najnovší rad klimatizácii Panasonic. Séria Aero je vybavená novým tenkým dizajnom a je užšia v hĺbke, vyčnievajúca menej od steny a jemnejšie sa spája s interiérom. Tento nový dizajn dokonca získal cenu IF  Design Award * 1. Doplnením atraktívneho dizajnu ponúka Aero Series komfort a pohodu s riadeným prúdením vzduchu, čistým zdravým vzduchom a inteligentnou úsporou energie.

Panasonic je jedna z najvyhľadávanejších značiek klimatizácii. V dôležitých spotrebiteľských hodnoteniach a porovnávaniach sú klimatizácie Panasonic vysoko oceňované.

 Krídla "Aerowings" na novej sérii Panasonic Aero riadia prúdenie vzduchu a poskytujú "Sprchové chladenie", ktoré nasmeruje chladný vzduch cez strop, aby prirodzene sprchoval, rozširuje sa v širšom priestore miestnosti a minimalizuje nepríjemné priame chladenie vzduchom. Keď je potrebné rýchle ochladzovanie, lopatky privádzajú prúdenie vzduchu smerom nadol a dodávajú koncentrovaný chladiaci vzduch v okamihu, keď je klimatizácia zapnutá. 

Pre tých, ktorí sa majú problém s baktériami a alergénmi v domácnosti, funkcia čistenia vzduchu Nanoe-G spoločnosti Panasonic zvyšuje kvalitu vzduchu v interiéroch. nanoe-G odstraňuje mikroorganizmy - odstraňuje 99 percent vzdušných baktérií, vírusov a plesní. Taktiež zachytáva a deaktivuje 99% baktérií a vírusov na povrchu a vo filtri, čo vedie k čistejšiemu a zdravšiemu domovu. Funkcia čistenia vzduchu funguje ruka v ruke s funkciou Mild Dry Chilling, ktorá znižuje nežiaduce vedľajšie účinky klimatizácie, ako je suchá pokožka a ústa, udržiavaním úrovne vlhkosti vzduchu v miestnosti.

Sezónny komfort s reverzným cyklom

Panely ECONAVI s reverzným cyklom Panasonic ponúkajú vykurovanie až 9,0 kW a chladenie 8,0 kW, čo znamená, že domy môžu zostať pohodlné po celý rok. Vykurovanie je navrhnuté tak, aby fungovalo aj vtedy, keď sú mrazy až do -15 ° C vonku,  a letné teploty dosahujú až + 46 ° C.