Tipy pre klimatizáciu ​​pre majiteľov domácich miláčikov

Mnoho našich zákazníkov má vo svojich domovoch štvornohých členov rodiny. Ak ste si vedomí, že kvalita ovzdušia vášho domu môže mať vplyv na ich zdravie, najmä ak trávia väčšinu času vo vnútri? Ponúkame majiteľom domov a firmám u množstvo služieb pre klimatizácie. Poskytujeme tiež bezplatné poradenstvo v súvislosti s rôznymi témami vzduchotechniky.

Tipy pre klimatizácie pre bezpečnosť a zdravie domácich miláčikov

Okrem toho, že svojmu miláčikovi dávate zdravé jedlo, plánujete návštevy veterinárneho lekára a zaisťujete vynikajúcu starostlivosť, je rovnako potrebné udržiavať bezpečné a zdravé prostredie pre vášho miláčika..

Mačky a psy vylučujú mikroskopické kožné vločky, ktoré sa bežne nazývajú lupiny. Pleseň je taká ľahká, že sa často prenáša vzduchom a ľahko sa prenáša pri prevádzke vašej klimatizácie. Jedno miesto, ktoré sa môže hromadiť pokožka, je preto vo filtroch HVAC. Aby ste minimalizovali množstvo srsti vo vašej domácnosti, pravidelne ju čistite mopovaním, utieraním prachu a vysávaním.

Pravidelné vymieňajte filter. Čím viac domácich miláčikov máte (hlavne tie, ktoré vylučujú veľa chlpov), tým častejšie budete musieť meniť filtre klimatizácie. Vyhľadajte, kde je váš hlavný filter. Upozorňujeme tiež, že vo vašej domácnosti môže byť niekoľko filtrov.

Údržba a čistenie potrubí. Rovnako ako čokoľvek iné, aj vzduchové kanály vášho systému HVAC môžu postupne zlyhávať. V priebehu času sa vzduchové kanály môžu posúvať, vytvárať praskliny alebo otvory alebo sa dokonca upchávať. Čistenie a údržba vašich vzduchovodov je nevyhnutná pre zaistenie kvality vzduchu vo vašej domácnosti.