Vyberte si spoľahlivý servis klimatizácie

Špecializujeme sa na dodávky, inštaláciu, údržbu a opravy vykurovacích, ventilačných a klimatizačných systémov pre maloobchodné, obchodné, priemyselné a domáce priestory. Našim klientom môžeme poskytnúť exkluzívne zmluvy o údržbe a opravách ponúkané vo všetkých odvetviach, od malých kancelárií, domácich a maloobchodných jednotiek až po veľké multi-chipové spoločnosti a budovy miestnych úradov. Ponúkame tiež kompletné služby správy zariadení.

Klimatizácia a vetranie plánované zmluvy o preventívnej údržbe

Dokážeme zabezpečiť zmluvy o plánovanej preventívnej údržbe zvyčajne na základe dvoch, troch alebo štyroch návštev ročne, aby sme zaistili čo najefektívnejšie fungovanie vášho VZT zariadenia a znížili riziko porúch, najmä v letných mesiacoch, keď je nevyhnutné primerané chladenie.

Inštalačné služby pre obchodné a domáce nehnuteľnosti

Spolupracuje s globálnymi lídrami a iba s najmodernejšou klimatizačnou a ventilačnou technológiou pre svojich klientov v priemysle. Naši partneri, vrátane spoločností Mitsubishi, Toshiba a Daikin, sú všetci svetoví výrobcovia, ale okrem toho sú priekopníkmi a investujú značné prostriedky do výskumu, ktorý neustále zdokonaľuje dizajn ich klimatizáci. To zase zvyšuje energetickú účinnosť, šetrí vaše peniaze a má pozitívny dopad na hospodársky výsledok.

Prečo my?

Svoju reputáciu sme si vybudovali poskytovaním dizajnu, inštalácie, servisu a údržby vzduchotechniky a chladiaceho zariadenia tak, aby vyhovoval individuálnym požiadavkám našich klientov a predpisom o F-plynoch.