Mitsubishi klimatizácie

Mitsubishi Electric prináša bezkonkurenčnú energetickú účinnosť, výkon a riadenie domáceho chladenia a vykurovania. Nikdy nebolo jednoduchšie udržať každého vo vašom dome v pohode, bez toho, aby ste museli míňať veľa na vaše účty za energiu.
Záväzok posilniť vlastníkov domov pri vytváraní vlastného komfortu je prispôsobený neustálym inováciám a zdokonaľovaniu. Tu sú niektoré technológie, ktoré pomáhajú chladiť a vykurovať váš dom efektívnejšie a efektívnejšie.


Hot-start

Ventilátor vnútornej jednotky fúka vzduch iba vtedy, keď sa cievka zohreje na požadovanú teplotu. Energeticky úsporné opatrenie zabraňuje aj pri studenom vzduchu pri štarte.


3D i-see Sensor ™

Tento snímač skenuje miestnosť a automaticky upravuje teplotu a prietok vzduchu. Zachovajte konzistentný komfort odstránením chladných a horúcich miest.


H2i® Technology

Technológia Hyper-Heating INVERTER (H2i) je navrhnutá tak, aby poskytovala komfortné vnútorné teploty v extrémnych klimatických podmienkach  pri šetrení energie a peňazí.


Ovládanie zón

Prečo chladné alebo teplé miestnosti nepoužívate? Prečo sa v tých, v ktorých sa práve nachádzate, potíte alebo trasiete od zimy? Zónové ovládanie umožňuje optimalizovať teplotu akéhokoľvek priestoru pomocou vnútornej jednotky, čím šetrí energiu a znižujete náklady. Vytvorte si vlastné komfortné zóny!


Pokojná prevádzka

Vnútorné jednotky sú tiché ako šepot a vonkajšie jednotky pracujú tichšie ako chladničky. Musíte to počuť, aby ste tomu uverili!


Vylepšené filtračné systémy

Umývateľné filtre vydržia až 10 rokov a odstraňujú peľ, prach, pach a iné alergény, ktoré znižujú kvalitu vzduchu v interiéri. Každá izba má vlastný filter na zaistenie čistého vzduchu.

 
469
470 1469470
 • mitsubishi lossnay Akcia Kód: 39
  Mitsubishi Lossnay 2 VL-100(E)U5-E
  Skladom Značka: Mitsubishi

  Nástenná rekuperačná jednotka Mitsubishi Lossnay jej využitie je vhodné do bytu, domu, kancelárii a priestorov, kde potrebujete zabezpečiť výmenu vzduchu z čo najmenšími tepelnými stratami, jej použitie je lokálne, ale možno ho použiť do priestorov cca 100m³.

   

  €469

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom