Toshiba klimatizácie

Keď technológia spĺňa komfort

Spoločnosť Toshiba bola prvou spoločnosťou, ktorá v roku 1981 začlenila invertorovú technológiu do klimatizačných systémov, a odvtedy si vždy udržiavala technologickú výhodu oproti svojim konkurentom.

Vývoj nového a exkluzívneho hybridného invertorového systému DC opätovne potvrdil túto schopnosť inovovať a udržať vedúce postavenie v oblasti technológií na rýchlo rastúcom trhu. Spoločnosť Toshiba spája technologický vývoj so starostlivosťou o budúce generácie: Výsledkom je rad extrémne energeticky účinných klimatizačných jednotiek, ktoré znižujú emisie skleníkových plynov pri zdroji.

Neustály výskum spoločnosti Toshiba vyvinul technológiu PWM, ktorá sa používa spolu s tradičnou kontrolou PAM. Použitie týchto dvoch odlišných technológií umožňuje úplnú kontrolu výkonu a spotreby energie.

Domáce klimatizačné jednotky majú výkonový rozsah od 2,5 kW do 7,0 kW a môžu byť inštalované ako samostatný systém alebo multi systém.
Bez ohľadu na to, na aký model sa rozhodnete, všetky klimatizačné jednotky Toshiba pracujú s vysokou účinnosťou, zabezpečujú čerstvý a dobre filtrovaný vzduch a dokonalé teploty po celý rok.

Rozšírenie sortimentu s maximálnymi chladiacimi kapacitami do 27 kW umožňuje riešiť ešte viac komerčných aplikácií s väčšími objemami.
Patria sem klimatizačné jednotky z produktových radov "Digital Inverter" a "Super Digital Inverter" alebo "Digital Inverter BIG".
Tri produktové rady TOSHIBA svietia s výhodami vektorovej technológie invertora IPDU, čo zaručuje optimálne riešenie pre náklady na údržbu, údržbu a všestrannosť. Tieto jednotky sú vhodné pre firmy a menšie výrobné prevádzky.

Technológia VRF ponúka najlepšie riešenie pre veľké komerčné a priemyselné budovy: vrátane hotelov, nemocníc, zábavných a nákupných centier.
Dvojitý invertorový kompresor zaručuje vysokú úroveň účinnosti, flexibilitu prevádzky a znížené požiadavky na údržbu.

Systémy VRF spoločnosti Toshiba majú širokú škálu vnútorných jednotiek, ktoré umožňujú dizajnérom urobiť správnu voľbu produktu z hľadiska estetiky a výkonov. 

14 rôznych druhov vnútorných jednotiek v rozmedzí od 0,6 do 10 HP je možné pripojiť k vonkajším jednotkám VRF. S rozsahmi SMMS-e a SHRM-e je možné inštalovať až 64 rôznych jednotiek, ktoré sú individuálne riadené alebo spravované centrálne so širokou škálou ovládacích riešení Toshiba.

 
635
636 1635636

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom